Modele Shutters

Okiennice wewnętrzne drewniane Vancouver

Okiennice Vancouver

Okiennice wewnętrzne Vancouver wykonane z drewna Cedru Kanadyjskiego, o nazwie Western Red Cedar.

Jest to jedna z najlepszych propozycji okiennic drewnianych na rynku. Cedr Kanadyjski jest wyjątkowo lekkim, odpornym i elastycznym materiałem. Posiada doskonałą, naturalną odporność na warunki atmosferyczne, a dzięki olejkom zamkniętym w komórkach drewna, naturalnie odporne jest na ingerencję grzybów i pasożytów.

Okiennice wewnętrzne Vancouver to ekskluzywny produkt, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. W oliwionej formie nadają apartamentom i mieszkaniom rustykalnego i naturalnego wyglądu. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią luksus i naturalną, klasyczną prostotę w jednym.

Okiennice wewnętrzne drewniane Portland

Okiennice Portland

Okiennice Portland wykonane z drewna Teakowego. Jakość drewna i pieczołowite wykonanie gwarantują doskonałą jakość i wytrzymałość.

Konstrukcja okiennicy została wzmocniona specjalnym panelem z drewna, dzięki czemu wyeliminowano jakiekolwiek ryzyko odkształceń.

Okiennice drewniane Portland występują w 18 kolorach wraz z lamelkami o szerokości 47mm, 63mm, 89mm lub 114mm

Ponieważ jakość i wytrzymałość tego produktu są bardzo wysokie, bardzo często na okiennice Portland decydują się właściciele hoteli i restauracji. Doskonale sprawdzają się w miejscach, w których są mocno eksploatowane.

Okiennice drewniane Phonix

Okiennice Phonix

Okiennice wewnętrzne Phoenix wykonane z drewna Teakowego. Dzięki bejcowaniu i lakierowaniu wyciągamy strukturę i kolorystykę różnych gatunków drewna.

Dzięki zwartej i wytrzymałej strukturze możemy wykonać dowolne kształty okiennic.

Występuje w 18 zabarwieniach wraz z lamelkami o szerokości 47mm, 63mm, 89mm lub 114mm. Charakterystyczną jego cechą jest również unikatowy, prawie biały kolor, który często przypomina dąb. Dodatkowo, jest to bardzo lekkie drewno, dzięki czemu doskonale nadaje się do budowania dużych, masywnych konstrukcji okiennic wewnętrznych.

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają do zagospodarowania duże przestrzenie, oraz cenią sobie oryginalność.

Okiennice drewniane Boston

Okiennice Boston

Okiennice Boston wykonane z drewna Lipy.

To popularne drewno charakteryzuje się jednolitym wyglądem, jedwabistym połyskiem, żółto-białą barwą, oraz konkurencyjną ceną w porównaniu do innych gatunków.

Okiennice wewnętrzne wykonane z Lipy dostępne są z lamelkami o szerokości 63mm, 89mm lub 114mm w trzech odcieniach bieli. Są doskonałą propozycją dla osób ceniących kunsztowny wystrój, ale dbających o swoje wydatki

Okiennice wewnętrzne drewniane

Okiennice Seattle

Okiennice Seattle wykonane z kompozytów drewna pokrytych polimerem w pięciu odcieniach bieli.

Lamelki dostępne są w rozmiarach 47mm, 63mm lub 89mm. Mogą być wykonane w kształcie prostokąta ale również trapezu równobocznego oraz trójkąta.

Propozycja jest niezwykle wytrzymała i co ważne, bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Jego odmienny, od drewnianego, wygląd doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Okiennice drewniane Seattle są doskonałe dla osób podążających za duchem czasu.

Okiennice wewnętrzne drewniane Holywood

Okiennice Hollywood

Okiennice wewnętrzne Hollywood wykonane są z kompozytów drewna, lamele z lekkiego ABS, dzięki czemu mogą być wykonane w większej szerokości w prostokątnych kształtach.

Całość pokryta polimerem w osiemnastu kolorach. Lamelki dostępne są w rozmiarach 47mm, 63mm lub 89mm. Jakość okiennic drewnianych Hollywood jest niezwykle wysoka.

Materiał, z którego są wykonane takie okiennice wewnętrzne, doskonale sprawdza się w łazienkach, w których są wyjątkowe warunki.

Doskonała propozycja dla osób szukających urozmaicenia do bardziej surowych pomieszczeń, jak na przykład łazienki, czy oranżerie.

Jeśli wybrałeś już swoje okiennice, zapraszamy do zakładki "Kształty okiennic" oraz "Kolory okiennic".

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod nr tel: +48 500 755 550 lub +48  662 223 332 lub adresem e-mail: gpblinds@gpblinds.eu